Magazyn +

Chcesz natychmiast wiedzieć wszystko o programie telewizyjnym?

MAGAZYN+ to serwis interaktywny CYFRA+, w którym znajdziesz codziennie aktualizowane informacje, podzielone na sekcje tematyczne:

FILMY - opisy premier filmowych w CANAL+ i daty ich emisji w układzie alfabetycznym i według gatunków. Ponadto hity w ALE KINO!, ZIGZAP, PLANETE, MINIMINI oraz premiery kinowe.

SPORT - informacje o najważniejszych wydarzeniach sportowych w CANAL+ i innych kanałach CYFRA+

MAGAZYN+ to także informacje o konkursach i promocjach dla Abonentów, o nowościach programowych CYFRA+, numerach telefonów infolinii i wiele innych wiadomości.

MAGAZYN+ znajduje się na 90. kanale CYFRA+.
 

 

CYFRA+ MIKS

to 24-godzinny kanał, na którym zawsze znajdziesz coś ciekawego.

Zapraszamy do serwisu kulinarnego CYFRA+, który zawiera przepisy na każdą okazję. W menu serwisu znajdziesz pogrupowane w sekcjach tematycznych przepisy i porady kulinarne. Dzięki szczegółowym opisom z łatwością przygotujesz każde danie. Codziennie aktualizowany serwis pomoże Ci ułożyć menu na specjalną okazję a także na każdy dzień tygodnia.

Ponadto, możesz wziąć udział w organizowanych na kanale konkursach.  Co miesiąc do wygrania atrakcyjne nagrody.
 

 

CYFRA GRY

Pilot CYFRY+ sprawia, że cyfrowy dekoder staje się konsolą gier interaktywnych!

Na kanale 91, przez 24 godziny na dobę, znajdziesz wiele wciągających gier.

Do naszej oferty systematycznie dołączamy nowe gry!

CYFRA+ PASJANS to gra oparta na regułach tradycyjnego pasjansa. Polega ona na układaniu ze wszystkich kart czterech stosów od asa do króla, każdy w innym kolorze.

CYFRA+ GRAWITACJA ma charakter zręcznościowy. Gra polega na układaniu pełnych poziomych linii ze spadających klocków. Do następnego poziomu przechodzimy po ułożeniu 12 linii.

CYFRA+ TRIOL to gra logiczna, której celem jest wyeliminowanie przynajmniej 174 pionków

CYFRA+ LABIRYNT to logiczna gra planszowa. Aby wygrać trzeba zebrać skarby ukryte na 11 poziomach gry. Wędrówkę po labiryncie utrudniają spadające kamienie i wybuchające bomby.

CYFRA+ BITWA MORSKA to gra w statki, w której wygrywa ten, kto zestrzeli jako pierwszy wszystkie statki przeciwnika.

CYFRA+ WORDMASTER jest nową wersją klasycznego „wisielca". Sprawdź swoją znajomość języka angielskiego, odgadując kolejne słówka.

CYFRA+ BLOKAUT to gra logiczna. Twoim zadaniem jest usunąć z planszy klocek. Można tego dokonać tylko wtedy, gdy odnajdziesz właściwe ustawienie wszystkich pozostałych elementów układanki.

CYFRA+ METEOR jest grą zręcznościowo-logiczną, w której liczy się taktyka, a nie refleks. Na kolejnych planszach musisz walczyć ze ścigającymi Cię meteorami, niszcząc je lub doprowadzając do ich kolizji.

CYFRA+ ŁAPMANIAK to gra zręcznościowa. Złap do worka jak najwięcej kulek śnieżnych, nie pozwalając im spaść na ziemię.

CYFRA+ KULKI - kolejna gra logiczna. Ustaw 5 lub więcej kulek tego samego koloru w poziomie, pionie lub po skosach i zdobywaj jak najwięcej punktów.

Zagraj w klasycznego JEDNORĘKIEGO BANDYTĘ. Sprawdź, jak szybko trafisz odpowiednią kombinację symboli - to Twoja szansa na wygraną! Możesz wziąć udział w konkursie SMS-owym z atrakcyjnymi nagrodami.

RATUJ MIETKA to gra zręcznościowa. Sterując ustawieniem strzałek na planszy, pokieruj bohaterami gry tak, aby dotarli bezpiecznie na właściwe miejsce.

Serwis CYFRA+ GRY jest dostępny dla Abonentów posiadających dekodery Mediasat.